Znajdź hotele z jacuzzi w pokoju w swoich ulubionych miejscach

Pokoje z Jacuzzi Pomorskie

Hotel z Jacuzzi w Pokoju Wejherowo

Odkryj hotele z jacuzzi w pokoju w Wejherowie, abyś mógł/mogła zrelaksować się we dwoje. Poniżej znajdziesz apartamenty z wanną z hydromasażem w pokoju.

Hotel Victoria Wejherowo

Hotel z Jacuzzi w Pokoju Wejherowo

Adres: Zamostna 1, 84-239 Wejherowo, Polska

Hotel Victoria Wejherowo z Jacuzzi w Pokoju
Hotel Victoria Wejherowo z Jacuzzi i Spa

Hotel Victoria Wejherowo, z ekskluzywnym jacuzzi w niektóre pokojach, znajduje się w urokliwej miejscowości Bolszewo na Kaszubach. Oferuje swoim gościom pokoje oraz apartamenty z prywatnymi łazienkami. Cena zakwaterowania obejmuje dostęp do parku wodnego.

Pokoje wyróżniają się klasycznym wystrojem i jasną kolorystyką, wyposażone są w łazienkę z prysznicem oraz telewizor. Goście otrzymują bezpłatną butelkowaną wodę.

Apartament to przestronne wnętrze z częścią wypoczynkową, telewizorem, bezpłatną butelkowaną wodą i łazienką z prysznicem wyposażoną w jacuzzi.

Hotel Victoria oferuje swoim gościom dostęp do własnego parku wodnego, który obejmuje kryty basen z hydromasażem, zjeżdżalnie oraz różnorodne sauny.

W hotelowej restauracji serwowane są dania kuchni międzynarodowej na śniadanie, lunch oraz kolację. Dodatkowo, obiekt zapewnia strzeżony parking dla gości.

Hotel położony jest niedaleko Wejherowa, przy głównej trasie łączącej Gdańsk ze Szczecinem, oferując również bezpłatny parking prywatny.

Wybór pokoi z jacuzzi w obiekcie Hotel Victoria Wejherowo obejmuje:

  • Apartament

Reklamy

Najpopularniejszy pokój z jacuzzi w Wejherowie


Hotel Victoria Wejherowo
Hotel Victoria Wejherowo z Jacuzzi w Pokoju

Inni użytkownicy zarezerwowali ten nocleg z jacuzzi w mieście Wejherowo

This will close in 60 seconds